wigor-targi.comwigor-targi.com

ZOO-BOTANICA 2012

Zaczynamy kolejną dziesiątkę edycji największych i najpopularniejszych targów zoologiczno-botanicznych w Polsce. Jedenasta edycja targów ZOO-BOTANICA  odbędzie się w dniach 14-16 września 2012 r. we wrocławskiej Hali Stulecia.

Wierzymy, że będzie jeszcze większa i jeszcze ciekawsza niż poprzednia.
Dzięki Waszej obecności i zaangażowaniu tworzymy niepowtarzalne wydarzenie, które szerzy miłość do wszelkich boskich stworzeń, a także pozwala na rozwój przemysłu zoologiczno-botanicznego.


ZOO-BOTANICA już od 10 lat gromadzi wystawców z branży zoologicznej i botanicznej w sektorach obejmujących: akwarystykę, terrarystykę, akcesoria i usługi dla psów, kotów, produkty dla ptaków i małych gryzoni. Obok wiodących polskich firm zoologicznych udział w targach wezmą również hodowcy, stowarzyszenia i fundacje.

Co roku wzbogacamy imprezę o nowe wystawy i konkursy dla zwiedzających, atrakcji wciąż przybywa. Wystawy akwarystyczne, terrarystyczne, gryzoni, fretek, Festiwal Psa i Kota, Zielona Kraina, Strefa Prezentacji Nowości oraz cykl wykładów i spotkań ze specjalistami w dziedzinie zoologii i botaniki to stałe punkty programu targów.
Wystawcy z branży po raz kolejny będą mogli zaprezentować swoją ofertę przed tysiącami odwiedzających.

Sponsorami generalnymi wystawy Akwarystycznej są:


Zapraszamy do nadysłania zgłoszeń!!!

Informacje pod numerem 71 359 62 71, email: office@wigor-targi.com 

ZOO-BOTANICA 2012 - do zobaczenia we Wrocławiu!

 www.facebook.com/ZooBotanica

 

 

 

Targi

Newsletter

Rezerwacja miejsc

Strona główna | Kontakt | Mapa strony

Copyright © 2007 WIGOR-TARGI.COM Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: realizacja: bobrowski.pl