wigor-targi.comwigor-targi.com

Międzynarodowa Wystawa Kotów

  15 i 16 WRZEŚNIA 2012 CAT CLUB WROCŁAW zaprasza na międzynarodową wystawę kotów. Impreza odbędzie się w Hali Stulecia, jako impreza towarzysząca Targom Zoologicznym ZOO - BOTANICA. Między godziną 10 a 18 zaprezentuje się około 400 kotów różnych ras z całej Europy, których urodę oceniać będą wykwalifikowani sędziowie.

              

 Nasza wystawa kotów jest świetną okazją, aby na własne oczy obejrzeć i porównać koty wielu różnych ras w jednym miejscu. Wystawa stwarza też bardzo dobrą okazję, aby porozmawiać z hodowcami i wypytać ich o wszelkie interesujące nas szczegóły. Nie ograniczajmy się do rozmowy z jednym hodowcą, zapytajmy kilku, bo od każdego można dowiedzieć się czegoś ciekawego.

 Koty perskie i egzotyczne, orientalne i syjamskie, ragdolle - szmaciane lalki, święte koty birmańskie, koty z dalekiej Syberii, norweskie leśne, kartuskie czy cornish rex, a może bezwłose sfinksy ... każdy miłośnik mruczących czworonogów znajdzie na naszej wystawie coś dla siebie ...

Na najbliższej międzynarodowej wystawie kotów zostanie zaprezentowanych ponad 30 różnych ras w ponad 200 odmianach barwnych.

Małe i duże. Rude, białe, czarne, w prążki, paski, ciapki i łatki. Różnorakiego typu. Po prostu koty. Tradycyjnie podczas wrocławskiej wystawy kotów zorganizowane zostaną różne konkursy i prezentacje ras. Swoją wyjątkową urodę zaprezentują setki kotów różnych ras z całej Europy i Polski, hodowcy będą mieli możliwość podzielenia się ze zwiedzającymi swoją wiedzą i doświadczeniem oraz osiągnięciami hodowlanymi.

 Zaproszenie Cat Club Wrocław do udziału w imprezie przyjęła grupa międzynarodowych sędziów felinologicznych FIFe z Polski, Francji, Księstwa Lichtenstein, Słowacji i Czech . Podobnie z kotami, także i one przyjadą do Wrocławia z najodleglejszych  regionów Polski oraz Europy. Na wrocławskim wybiegu pojawią się koci przedstawiciele z Niemiec, Czech i Słowacji czy Skandynawii.

 Kociaki podzielone będą nie tylko na rasy, ale i wiek. We Wrocławiu pojawią się koty we wszystkich kategoriach wiekowych, czyli okazy dorosłe i młodzież, która nie skończyła 10 miesięcy, kocięta powyżej 3 miesięcy, ale też koty seniorzy, weterani wystaw. Wszystkie odznaczają się doskonałym zdrowiem i kondycją gotowe walczyć o najwyższe trofea Best of the Best.

 W sobotę odbędzie się dodatkowa konkurencja rasy kotów brytyjskich, bri misiów o niespotykanym pluszowym futerku. W niedzielę swoją wyjątkowość zaprezentują koty rasy devon rex, UFO koty o przenikliwym spojrzeniu.
Dodatkową atrakcją będą  prezentacje kotów ras rzadkich w naszym kraju jak dzikie koty bengalskie czy ocicaty. 

Najpiękniejsi mruczący przyjaciele będą do podziwiania zarówno w sobotę jak i niedzielę między godziną 10 a 18

 

Targi

Newsletter

Rezerwacja miejsc

Strona główna | Kontakt | Mapa strony

Copyright © 2007 WIGOR-TARGI.COM Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: realizacja: bobrowski.pl