wigor-targi.comwigor-targi.com

V EDYCJA DREWOOD 2010

Zapraszamy do udziału w targach DREWOOD 2010 w dniach 19-21 marca 2010 roku we wrocławskiej Hali Stulecia!!!
 
DREWOOD to impreza branżowa, na której prezentują swoja ofertę wiodące firmy z Polski oraz Czech, Niemiec i Włoch.
 
DREWOOD to  ponad 20 tys. zwiedzających, a wśród nich klient, którego Państwo oczekujecie- przedstawiciele branży, hurtownicy, właściciele salonów meblowych, tartaków i wiele innych.
 
 
DREWOOD to szeroka oferta produktów- od maszyn i narzędzi do obróbki drewna, poprzez tartaki, drewno budowlane, aż do produktu finalnego: schodów, parkietów itp.
 
  Dlaczego warto wybrać DREWOOD?
  Obserwując polski rynek drzewny,  dostrzegamy konieczność kontynuowania imprezy branżowej, która umożliwi prezentację firm działających w sektorze związanym z drewnem, począwszy od producentów, przez przetwórstwo, obróbkę a skończywszy na sprzedawcach oraz usługodawcach wyrobu finalnego.
    Jednym słowem, pragniemy zebrać pod jednym dachem firmy zajmujące się drewnem – jako surowcem, produktem oraz wyrobem finalnym.
    Oddajemy do Państwa dyspozycji obiekt wystawienniczy w centrum Wrocławia o powierzchni 6 000 m2 wewnątrz Hali i ponad 10 000 m2 na zewnątrz. W obiekcie znajdują się restauracje, bary szybkiej obsługi i sale konferencyjne. Obok terenów wystawienniczych znajduje się parking strzeżony i bezpłatny parking tylko dla wystawców.
     Wielkim atutem naszych Międzynarodowych Targów Drewna „DREWOOD 2010”, oprócz doskonałego położenia obiektu, dobrej infrastruktury targowej i organizacji, są bardzo umiarkowane ceny za powierzchnię wystawienniczą.
Zapraszamy!!!
 
 
 
 

Targi

Newsletter

Rezerwacja miejsc

Strona główna | Kontakt | Mapa strony

Copyright © 2007 WIGOR-TARGI.COM Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: realizacja: bobrowski.pl