wigor-targi.comwigor-targi.com

ZOO - BOTANICA 2016

 

XV Targi i Wystawa Zoologiczno - Botaniczna

ZOO - BOTANICA 2016

24-25 września 2016,

Hala Stulecia, Wrocław

Zapraszamy na jubileuszową XV edycję Targów ZOO BOTANICA, która jest największą imprezą ZOOLOGICZNO- BOTANICZNĄ w Polsce:
 - 7000 m2 powierzchni wystawienniczej,
- ponad 150 firm,
- 16,5 tys. odwiedzających  
- niezliczone atrakcję - tego można właśnie doświadczyć podczas tego niesamowitego wydarzenia.
XV Targi i Wystawa ZOO- BOTANICA są doskonałą okazję do nawiązania owocnych kontaktów biznesowych oraz zapoznania się z ofertą polskich i zagranicznych producentów i dystrybutorów karm, sprzętu, usług dla psów, kotów, ptaków, gryzoni, gadów, płazów i szerokiej akwarystyki.
Targi umożliwiają zwiedzającym zapoznanie się z najnowszymi trendami i nowinkami branży zoologiczno- botanicznej. Jest to również doskonała okazja dla branżowych organizacji hobbystycznych i stowarzyszeń do zaprezentowania swojej działalności , oraz zwierząt, którymi się opiekują.
Zaplanowane są m.in. największa w Polsce Wystawa Akwarystyczna, Wystawa Terrarystyczna. W ramach Festiwalu Psa i Kota: niezwykle widowiskowy pokaz psów oraz pokaz kotów rasowych. Wystawa której do tej pory w Polsce jeszcze nie było.
Nie zabraknie również konkursów m.in. Najciekawsze Akwarium Targów, Konkurs Mój Pupil z Uśmiechem, Ogólnopolski Konkurs na najciekawsze terrarium targów, konkurs dla wystawców oraz liczne konkursy dla odwiedzających.
Mając na uwadze dynamiczny rozwój usług oferowanych przez dystrybutorów i producentów, nawiązaliśmy współpracę ze specjalistami działającymi w tej dziedzinie. Przygotowują oni dla Państwa profesjonalne wykłady w panelu biznesowym.
 

qr


Zapraszamy do śledzenia nas na profilu społecznościowym.

Targi

Newsletter

Rezerwacja miejsc

Strona główna | Kontakt | Mapa strony

Copyright © 2007 WIGOR-TARGI.COM Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: realizacja: bobrowski.pl