wigor-targi.comwigor-targi.com

Nowa szansa biznesowa

  Podczas XI  edycji targów dajemy naszym wystawcom dodatkowe możliwości biznesowe. Tradycyjną formę marketingu targowego poszerzamy o dodatkowe instrumenty:

 Dajemy szansę dodatkowej reklamy, czyli  Strefę Prezentacji Nowości!

Podczas tegorocznych targów naszym wystawcom dajemy kolejne możliwości pozyskania klienta poprzez dodatkowy kanał promocji.  Już po raz drugi zostanie przygotowana ogólnodostępna strefa marketingowa, w której będziecie mogli Państwo zaprezentować swoją najnowszą ofertę i pochwalić się nowościami zarówno przed swoimi kontrahentami (w piątek – dzień branżowy) jaki i bezpośrednimi klientami (sobota i niedziela).

Strefa Prezentacji Nowości to doskonała szansa, aby na jeszcze szerszym niż dotychczas forum wypromować produkty, które debiutują na rynku zoologicznym.  Będziecie mieli okazję, by omówić swoją ofertę i zachęcić odbiorców do zapoznania się z Waszą marką w jeszcze większym stopniu. A wszystko to w cenie stoiska targowego!!

Nie możecie przegapić TAKIEJ PROMOCJI!!!

Organizujemy Panel Weterynaryjny, w którym przybliżone zostaną  sposoby przenikania się weterynarii i biznesu.

 W piątek,  14 września, w tzw. dzień branżowy profesjonalistom z branży zoologicznej proponujemy cykl spotkań z lekarzami weterynarii oraz specjalistami z firm farmaceutycznych. Fachowcy przedstawią trendy w rozwoju branży oraz podpowiedzą,  jak skuteczniej wykorzystać tendencje na rynku zoologicznym i weterynaryjnym do celów biznesowych.

 

Targi

Newsletter

Rezerwacja miejsc

Strona główna | Kontakt | Mapa strony

Copyright © 2007 WIGOR-TARGI.COM Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: realizacja: bobrowski.pl