wigor-targi.comwigor-targi.com

ECO SOURCE 2009, Polkowice

Szanowni Państwo,
Zapraszamy do wzięcia udziału w Targach Ekoenergetyki  ECO SOURCE, które odbędą się w ramach Forum Ekoenergetycznego w Polkowicach. Będzie to wydarzenie kompleksowo ujmujące tematykę odnawialnych źródeł energii, pod patronatem Eurodeputowanego prof. Jerzego Buzka oraz Ministra Środowiska prof. Macieja Nowickiego. W myśl dyrektyw unijnych oraz daleko­siężnych programów ekologicznych two­rzonych przez polskie władze, pragniemy stworzyć Państwu możliwość wymiany po­glądów i doświadczeń na polu ekoenergetyki, oszczędności energetycznych i obniżenia emisji gazów cieplarnianych. Targi oraz Forum w Polkowicach mają za zadanie umożliwić spotkanie przedstawicieli firm z sektora ekoenergetyki, a także stowarzyszeń oraz instytucji państwowych i samorządo­wych odpowiedzialnych za wprowadzanie i promocję informacji o alternatywnych źródłach energii i energooszczędnych technologiach. Przede wszystkim jed­nak Targi ECO SOURCE organizowane są dla wszystkich firm prowadzących działalność w zakresie pozyskiwania i wykorzystywania odnawialnych źródeł energii.
W zakresie tematycznym imprezy znajdują się m.in. energia geotermalna, wiatrowa, słoneczna i wodna, biomasa, handel emisjami, termoizolacja, „domy pasywne” itp. Oferta uczestnictwa w targach kierowana jest zatem do firm produku­jących urządzenia służące do magazynowania, wytwarzania i wykorzystywania energii odnawialnej, a także dystrybutorów takich urządzeń.
Energia odnawialna to przyszłość naszej planety, to także wielka szansa dla naszej rodzimej gospodarki. Mamy nadzieję, że Targi ECO SOURCE wpiszą się na stale w kalendarz imprez promujących ekoenergetykę w naszym kraju oraz w tej części Europy.
Zapraszamy do kontaktu z Organizatorem!

Targi

Newsletter

Rezerwacja miejsc

Strona główna | Kontakt | Mapa strony

Copyright © 2007 WIGOR-TARGI.COM Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: realizacja: bobrowski.pl