wigor-targi.comwigor-targi.com

Opinie o nas

Katarzyna Drecka/ Specjalista ds. Marketingu/ AQUA SZUT Sp. z o.o:

Targi ZOO-BOTANICA są stałym elementem naszego marketingu wystawienniczego od wielu lat. Tym łatwiej nam dostrzec jak z roku na rok się rozwijają. Każda edycja targów to doskonała organizacja, rozmach, dynamizm i profesjonalizm. Miło jest nam patrzeć jak impreza nabiera
co rok nowych, zawsze interesujących kolorów. Cieszy nas też bardzo, że ZOO-BOTANICA promuje się nie tylko w kraju, ale także za granicą (np. podczas jednych z najważniejszych targów branży pet - Interzoo w Norymberdze). Organizatorzy nigdy nas nie zawiedli, tak jak i sam event, jakim jest Zoo Botanica.

Wiesław Śliwka/ Właściciel/ HERBAL PETS:

Bez wątpienia formuła targów ZOO-BOTANICA pozwala producentom na budowanie sieci sprzedaży. Dzięki udziałowi w tych Targach przez pierwsze trzy lata istnienia Herbal Pets mieliśmy niepowtarzalną okazję dotarcia do indywidualnych Klientów i zaprezentowania im naszych produktów - tak bezpośrednia forma kontaktu przyczyniła się do budowania naszej marki oraz sieci sprzedaży nie tylko we Wrocławiu, ale i również w całym woj. dolnośląskim. 
ZOO-BOTANICA dała nam możliwość nowoczesnej formy reklamy polegającej na dotarciu najpierw bezpośrednio do Klienta, który na naszym stoisku dowiadywał się o produktach i  o tym, gdzie je można nabyć - i to właśnie Ci Klienci, którzy przekonali się do nas na ZOO-BOTANICE niejako wymuszali później na kolejnych sklepach wprowadzenie do oferty produktów Herbal Pets.
 I tak dzięki udziałowi w ZOO-BOTANICE małymi kroczkami budowaliśmy nasz wizerunek i zaufanie we Wrocławiu.

Zofia Białoszewska/ Dyrektor Schroniska we Wrocławiu:

Z targami ZOO-BOTANICA współpracujemy niemal od samego początku ich istnienia. Organizatorzy zawsze wykazują się nie tylko profesjonalnym, ale także pozytywnym podejściem do wystawców. ZOO-BOTANICA jest dla nas szansą na znalezienie nowego domu dla naszych podopiecznych. Organizator udostępnia nam zarówno miejsce pod stoisko, jak i zapewnia reklamę naszej obecności na targach. To niezwykłe, że przy targach tej rangi, znajduje się miejsce na wsparcie naszego schroniska, a także innych instytucji, stowarzyszeń czy fundacji  niosących pomoc zwierzętom.

Targi

Newsletter

Rezerwacja miejsc

Strona główna | Kontakt | Mapa strony

Copyright © 2007 WIGOR-TARGI.COM Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: realizacja: bobrowski.pl