wigor-targi.comwigor-targi.com

I Kongres Makijażu

 
Organizator II Targów Kosmetyczno – Fryzjerskich „Dni Urody i Spa”
Agencja Reklamowa „Wigor”,
Główny Partner Kongresu Makijażu i I Mistrzostw Makijażu Nastolatek
 Europejska Akademia Estetyki Artystycznej
oraz
  
 
zapraszają na
 
I KONGRES MAKIJAŻU
TEMAT PRZEWODNI: WPŁYW JAKOŚCI PODKŁADÓW NA WYGLĄD TWARZY
I Kongres Makijażu poświęcony tematyce Wpływu jakości podkładów na wygląd twarzy odbędzie się w ramach II Targów Kosmetyczno – Fryzjerskich „Dni Urody i Spa”, organizowanych 20 – 21 kwietnia 2013 r. w Hali Stulecia we Wrocławiu. Kongres skierowany jest do profesjonalistów, zawodowo zajmujących się makijażem, stylizacją i wizażem. 
Program I Kongresu Makijażu obejmuje następujące prelekcje i seminaria:
 
Cery problematyczne i sposoby ich korekcji
20.04. 2013
11:00 – 12:30
Sala Wykładowa C
Ideałem piękna są twarze wolne od niedoskonałości oraz oznak upływającego czasu. Jedwabiście gładka i promienna cera to marzenie każdej kobiety. Jednak nie każda dostaje od natury ten zdrowy blask. Bez względu na to czy są to niedoskonałości drobne, czy znaczne, trwałe, czy też przejściowe, znacząco wpływają na ocenę atrakcyjności.
Właściwy makijaż korygujący może być wybawcą w drodze po piękny wygląd. Odpowiednio dobrane kosmetyki wraz z prawidłowym sposobem ich nakładania, umożliwiają wygładzenie faktury i ujednolicenie kolorytu skóry.
 
Monika Szczęch – make up artist, licencjonowany kosmetolog, instruktor wiżażu, ekspert makijażu, wykładowca Gdyńskiej Szkoły Wizażu i stylizacji, wielokrotna finalistka mistrzostw makijażu - zdobywczyni I miejsca w Mistrzostwach Polski Makijażu Make Up no Make Up Gdańsk 2012, Nagroda Publiczności w 12. Mistrzostwach Makijażu Kobiety Dojrzałej Gdańsk 2011, zdobywczyni II miejsca w Ogólnopolskich Mistrzostwach Makijażu Bydgoszcz 2010
 
Dobór kolorów i techniki nakładania podkładów
20.04. 2013
12:30 – 14:00
Sala Wykładowa C
Podstawą pięknego makijażu jest zarówno dobre przygotowanie twarzy do niego oraz użycie dobrego kosmetyku bazowego jakim jest podkład. Pierwsza część wykładu poświęcona będzie odpowiedziom na pytania: Czym jest podkład? Jak odpowiednio przygotować twarz do nałożenia podkładu? Jakie są rodzaje podkładów i ich kolory? Jak dobrać kolor odpowiedni do koloru cery? W drugiej części zaprezentowane zostaną sposoby nakładania podkładu na dwóch modelkach.
 
 
Magdalena Ożga-Panasiuk- profesjonalna wizażystk, make up artist  i ekspert makijażu, stale rozwijająca się w swoim zawodzie. Absolwentka prestiżowej szkoły wizaży MAKE-UP ARTIST (2008/2009), ukończyła liczne szkolenia (2007r. szkolenie przygotowujące do zawodu wizażysty, 2012- szkolenie z Jolantą Woltos-Kaczmarky). Zdobywczyni I miejsca w Mistrzostwach Polski Beauty Forum 2013 oraz Mistrzostwach Makijażu Make Up no Make Up Gdańsk 2012, zdobywczyni II Miejsca w Mistrzostwach Makijażu Karnawał 2010 Bydgoszcz 2009. Właścicielka salonu kosmetycznego.
 
Modelowanie twarzy podkładami
20.04. 2013
14:00 – 15:30
Sala Wykładowa C
Wykład na temat modelowania twarzy pokładami pozwoli uczestnikom zapoznać się z podstawowymi informacjami na temat możliwości modelowania twarzy za pomocą podkładu. Po wprowadzeniu dotyczącym uzyskiwania wrażenia estetycznej czystości skóry za pomocą podkładu, prelegentka przedstawi cechy podkładu idealnego, zapozna uczestników z rodzajami podkładów i ich właściwościami kryjącymi i modelującymi. Następnie zaprezentowane zostaną metody rozkładania materiału podkładowego. Wykład zakończy kwestia wpływu rodzajów makijaży na efekty wizualne modelowania.
 
Ewa Filipecka- założycielka i właścicielka Akademii Makijażu oraz jej Dyrektor Artystyczny, Make up artist, Kreator Wizerunku, certyfikowany trener rozwoju osobistego MS TEAM, wielokrotna finalistka Międzynarodowych Mistrzostw Makijażu, wykładowca m.in. Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz Wydziału Kosmetologii w Wyższej Szkole Ekonomii i Prawa w Kielcach.
 
Kamuflażowanie – najbardziej efektywny sposób upiększania skóry twarzy
20.04. 2013
15:30 – 17:00
Sala Wykładowa C
Kamuflaż, czyli najbardziej profesjonalny i najmocniej kryjący podkład na świecie. Wodoodporny, odporny na ścieranie i działanie potu. Wzbudza ogromne emocje, jedni go uwielbiają inni odrzucają. Jak i kiedy go stosować, aby wykorzystać optymalnie- te kwestie wyczerpująco omówimy na seminarium.
Podczas spotkania uczestnicy będą mieli możliwość zapoznać się z informacjami na temat tego czym jest kamuflaż, stosowania kolorów kamuflażu w zależności od barwy skóry, metod utrwalania kamuflażu i technik jego aplikacji. Seminarium zakończy się pokazem na modelce.
 
Jolanta Wagner - Make-up artist, wizażystka i kreator wizerunku. Wielokrotny juror międzynarodowych i ogólnopolskich mistrzostw makijażu. Założycielka Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej. Twórca autorskiej linii kosmetyków dla artystów makijażu - Jolanta Wagner Professional Make-up Cosmetic.
 
Udział w wykładach w ramach I Kongresu Makijażu potwierdzony jest Certyfikatem Uczestnictwa.
 
CENNIK UDZIAŁU W WYKŁADACH PODCZAS I KONGRESU MAKIJAŻU
 
Dostępne w biurze targów
W przedsprzedaży*
1 wykład
(nie obejmuje biletu wstępu na targi)
50 zł
40 zł
Karta wstępu
(upoważnia do udziału we wszystkich wykładach Kongresu, jest jednocześnie biletem wstępu na targi)
150 zł
130 zł
* Bilety w przedsprzedaży dostępne do 19.04.2013.
ZGŁOSZENIA DO UDZIAŁU

Targi

Newsletter

Rezerwacja miejsc

Strona główna | Kontakt | Mapa strony

Copyright © 2007 WIGOR-TARGI.COM Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: realizacja: bobrowski.pl