wigor-targi.comwigor-targi.com

Statystyki targów ECO SOURCE

CZĘŚĆ TARGOWA:
ILOŚĆ WYSTAWCÓW – 35 
POWIERZCHNIA BRUTTO - 600 m2
CZĘŚĆ PIKNIKOWA:
ILOŚĆ WYSTAWCÓW - 30
POWIERZCHNIA BRUTTO- 5000 m2
IMPREZA NIEBILETOWANA!!!
Nagrody Targów Ekoenergetycznych ECO SOURCE
 
 
Najciekawszy Produkt Targów- nagrodę otrzymuje firma    KKF Faleńczyk za BRYKIECIARKĘ ŚLIMAKOWĄ- która pozwala w sposób innowacyjny zagospodarować odpady o dobrych parametrach izolacyjnych.  
Wyróżnienie w kategorii Najciekawszy Produkt Targów dla firmy INTROL za AGREGATY PRĄDOWO-CIEPLNE, które pomagają w oszczędzaniu energii w zakładach produkcji przemysłowej dzięki wykorzystaniu gazu kopalnianego.
 
Innowacja Technologiczna Targów- dla Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego- za BIAŁY KEREMZYT- bezpieczny dla środowiska produkt, który znajduje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu i rolnictwa.
Wyróżnienie w kategorii Innowacja Technologiczna Targów- dla firmy HYDROMONT za GAZOWE KOTŁY KONDENSACYJNE marki Viessmann – produkty kompaktowe, oszczędne i przyjazne środowisku. 
 
Nagroda za Promowanie Zielonej Energii- dla POLSKIEJ IZBY BIOMASY za aktywne uczestnictwo w promocji odnawialnych źródeł energii poprzez włączanie się w organizację forów, targów i innych imprez branżowych.

Targi

Newsletter

Rezerwacja miejsc

Strona główna | Kontakt | Mapa strony

Copyright © 2007 WIGOR-TARGI.COM Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: realizacja: bobrowski.pl