wigor-targi.comwigor-targi.com

Atrakcje

Na Dniach Urody i SPA naprawdę wiele będzie się działo! Nasi specjaliści od urody przygotowują dla Państwa wiele niesamowitych atrakcji!


Szkoła Wizażu & Stylizacji Anity Folaron
www.folaron.pl

 Zaprasza na ...BEZPŁATNY MAKIJAŻ!!


Na stoisku Szkoły w sobotę i niedzielę uczennice i absolwentki będą malowały odwiedzających nasze targi. Odbędą się tu prezentacje makijażowe z omówieniami, będzie można się zapoznać z profesjonalnymi technikami realizacji makijażu krok po kroku.

W sobotę o godz. 12:00 na stoisku szkoły dodatkowo odbędzie się pokaz makijażu w wykonaniu Anny Czapnik - Mistrzyni Polski 2012 w makijażu profesjonalnym.
W niedzielę
zapraszamy na pokaz makijażu Ady Adamowicz z Wrocławia, laureatki wielu konkursów makijażu i bodypainting.
Już dziś serdecznie zapraszamy!

 

 Beauty Flo zaprasza na... BEZPŁATNY MANICURE!

www.beautyflo.pl

Na stoisku firmy BEAUTY FLO (nr 11) odbędą się:
- prezentacja manicure hybrydowego, magnetycznego
- bezpłatny manicure hybrydowy
- zapisy na szkolenia
Ponadto będzie tu można skorzystać z bezpłatnych porad, a na kupujących czeka 10-procentowy rabat na cały asortyment! Gorąco zapraszamy!

Tajemnica Urody szykuje cały pakiet atrakcji, m. in. LOSOWANIE NAGRÓD wśród kupujących!

www.tajemnicaurody.pl

 - Każda osoba, która dokona zakupu produktu lub usługi na stoisku firmy na dowolną kwotę, weźmie udział w losowaniu nagród, które odbędzie się w sobotę i niedzielę o godz. 15:30 na stoisku.
- Klienci detaliczni będą mieli możliwość zakupienia bonów ze zniżkami do 70% na usługi do zrealizowania w gabinecie "Tajemnica Urody", a na kupujących czekają atrakcyjne rabaty na kosmetyki do pielęgnacji domowej
- Na profesjonalistów  czeka wiele promocji cenowych na zakup profesjonalnych kosmetyków firm: Chantarelle, Kozmetika Afrodita, Apis oraz oryginalnej kolekcji mebli kosmetycznych, a także fachowe porady dotyczące doboru oraz stosowania kosmetyków zarówno linii profesjonalnych do salonów, jak i detalicznych.
- Można będzie się zapisać na profesjonalne szkolenia indywidualne z rabatami, przetestować produkty z oferty oraz zapoznać się z kosmetykami nowych linii kosmetycznych marek: Chantarelle i Kozmetika Afrodita
(tematy wykładów i prezentacji przygotowanych przez Tajemnicę Urody znajdują się w programie targów na stronie www.wigor-targi.com)
Zapewniamy, że będą to wyjątkowe i ciekawe propozycje a pokaz masażu przeniesie Państwa w atmosferę zmysłowej tajemnicy i orientalnego spokoju.

UWAGA: Zapraszamy Panie do wzięcia udziału w naszych prezentacjach:
W sobotę:
- chętną "modelkę", która chciałaby skorzystać z zabiegu odmładzającego z 24 Ka złotem (o godz. 12:00) 
- osoby z cerą z defektami lub z jednym z wymienionych defektów, tj.: plamy, przebarwienia, blizny potrądzikowe, nierówny koloryt, rozszerzone pory, fotostarzenie, skóra szorstka z nadmiernym złuszczaniem lub teleangiektazjami (o godz. 13:00)
W niedzielę:
- Panią w wieku dojrzałym do skorzystania z zabiegu odładzającego "Estrini" z fitohormonami roślinnymi (o godz: 12:00)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kosmetyki naturalne i orientalne na Dniach Urody i SPA

NITAI - Hurtownia Kosmetyków Naturalnych i Orientalnych z Wrocławia zaprasza na swoje stoisko, na którym zaprezentuje oryginalne produkty kosmetyczne z całego świata. Orientalne olejki do włosów, ajurwedyjskie oleje do masażu, naturalne farby i szampony to tylko niektóre z pielęgnacyjnych pereł, które będzie można poznać na stoisku NITAI.

Dla odwiedzających NITAI przygotował szereg atrakcji, m.in:

-        za zakupy w określonych ramach kwotowych – odpowiedni kosmetyk gratis (gwarantowane!)

-        indywidualne porady na temat metod naturalnej i orientalnej pielęgnacji twarzy, ciała i włosów

-        konkurs wizytówek dla osób działających w branży kosmetycznej (nagrodą jest kosz wiodących produktów NITAI) – losowanie w niedzielę o godz. 16.00 (odbiór nagrody na stoisku, w razie nieobecności wysyłka pocztą)

-        loteria dla odwiedzających stoisko (nagroda: 5 zestawów kosmetyków Hammam!) - losowanie w niedzielę o godz. 16.00 (odbiór nagrody na stoisku, w razie nieobecności wysyłka pocztą)

-        drobne upominki

-        … i wiele innych

 Zapraszamy! Szukajcie NITAI - WROCŁAW

Targi

Newsletter

Rezerwacja miejsc

Strona główna | Kontakt | Mapa strony

Copyright © 2007 WIGOR-TARGI.COM Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: realizacja: bobrowski.pl