wigor-targi.comwigor-targi.com

Promocja SUREXPO 2009

   13-16 stycznia 2009, Dusseldorf

      Stało się juz tradycją, że Agencja WIGOR, odwiedza międzynarodowe imprezy targowe w celu promocji SUREXPO. Również w tym roku można było spotkać się z nami w niemieckim Dusseldorfie, na targach IMA 2009. Odbyły się one ponownie na dwóch halach targowych (8a i 8b) w centrum Deutsche Messe.
    Mimo zapowiedzi organizatora odnieśliśmy wrażenie, iż powierzchnia targowa zwiększyła się tylko nieznacznie w stosunku do roku ubiegłego. Najwyraźniej kryzys niemieckiej gospodarki dotknął również branżę rozrywkową.  W rezultacie na obu halach wystawiło się 199 firm, wśród których tylko Interplay reprezentował nasz kraj na własnym stoisku. Dzięki gościnności redakcji, przedstawicielki Organizatora SUREXPO, Jadzia i Martyna, miały możliwość odpocząć na rzeczonym stoisku :)  (pozdrawiamy!).
     IMA stała się miejscem premiery nowej szaty graficznej tegorocznych targów- fantazyjnej kostki rubika.
      Dziękujemy za zainteresowanie targami SUREXPO. Szczególnie firmy vendingowe wykazały chęć do odwiedzenia a także zaprezentowania się w tym roku w Warszawie. Z niektórymi z Państwa spotkamy się w Londynie, więc już dziś zapraszamy na nasze stoisko na ATEI , nr 2475, na piętrze.   
    

        Jadzia z materiałami promocyjnymi SUREXPO 2009. W tle piękne i kolorwe stoisko- fragment prezentacji produktów grupy Gausselmann.

      Praca wre- na targach jest mnóstwo zajęć, ale  zawsze znajdzie się chwila na zrobienie dokumentacji fotograficznej oraz ... 

 ... na wypróbowanie preznetowanych na targach nowinek :)                                                              

 

 

 

  27-29 stycznia 2009   
 
              Nie mogło nas oczywiście zabraknąć na odbywających się w Londynie targach ATEI/IGE. Stawiliśmy się więc w hali Earl’s Court już 26.01, czyli w dzień techniczny, aby przygotować nasze stoisko promocyjne (nota bene największe w historii naszej bytności na tej imprezie).  Dzięki wieloletniej współpracy z Organizatorem, nasze stoisko miało doskonałą lokalizację- u zbiegu trzech ciągów komunikacyjnych. Nie było trudno nas znaleźć, mimo że stand umieszczono na drugim piętrze hali. Wszyscy zainteresowani SUREXPO odnajdywali drogę do nas bez większych trudności.  Dodatkowo uwagę zwiedzających przyciągały do naszego stoiska dwa boksery firmy DAWPOL, które stanowiły wspaniały przykład nagradzanych na naszych targach produktów tworzonych przez polskie firmy.
                Pierwsza rzecz, na którą od razu zwróciliśmy uwagę, to rosnąca z roku na rok powierzchnia zajmowana przez część  IGE (wcześniej ICE) . Najwyraźniej wystawcy IGE są zdania, że nie ma sensu pokazywać się na targach na stoisku mniejszym niż 200 m2... Nowością było również m.in. przestawienie standu firmy SEGA z prawej na lewą część piętra. W tym roku ATEI uległa zresztą  dość znacznemu przeobrażeniu. Ze wszystkich zmian nie przypadła nam do gustu tylko jedna- wyłączenie dostępnych dotąd schodów ruchomych, które umożliwiały szybsze dostanie się z jednego poziomu imprezy na drugi. Skutecznie wymuszono w ten sposób trochę inny niż dotychczas kierunek przemieszczania się zwiedzających, ale jednocześnie zniweczono plany niektórych firm, które wybierając stoisko, kierowały się właśnie bliskim sąsiedztwem schodów.   
              Dla naszej firmy te trzy dni targowe minęły pod znakiem ogromnej ilości spotkać z potencjalnymi i stałymi wystawcami targów SUREXPO. Ucieszył nas fakt, że polska impreza wzbudza takie zainteresowanie, a wręcz  entuzjazm. Wyraźnie widać, że SUREXPO coraz częściej stanowi ważny punkt w kalendarzu wszystkich znaczących firm branży rozrywkowej.
                                                                                     Widok na targi ATEI / IGE z balkonu.
 
Biuro targów 
SUREXPO reprezentowało na ATEI / IGE aż pięć osób. 
 
 
   
 
 

Targi

Newsletter

Rezerwacja miejsc

Strona główna | Kontakt | Mapa strony

Copyright © 2007 WIGOR-TARGI.COM Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: realizacja: bobrowski.pl