wigor-targi.comwigor-targi.com

Opinie o targach

"Serdecznie dziękujemy za zaproszenie na targi TAR ECO we Wrocławiu. Polecamy wszystkim wystawcom. Organizatorzy wykazali się pełnym profesjonalizmem i dużym zaangażowaniem: mieliśmy stały kontakt, pełny dostęp do informacji, stoiska były "szyte na miarę", dopasowywane do potrzeb wystawców.
 
Z jednej strony czuliśmy się jak dobrze przyjęci goście, a z drugiej strony jak współorganizatorzy, ponieważ mieliśmy wpływ na kształt wydarzenia.
 
Organizatorom udało się stworzyć wspaniałą, rodzinną atmosferę, którą odczuwali zarówno uczestnicy, wystawcy jak i klienci. A ciekawe pomysły na warsztaty, zajęcia dla dzieci, i różnorodność stoisk przyciągnęły tłumy odwiedzających.
 
 Już nie możemy się doczekać kolejnej edycji targów TAR ECO.
Z pewnością - do zobaczenia!:) "
 
Michał Sznajder Gospodarstwo Rolne z Doliny Baryczy Kwaszarnia Kapusty i Ogórków


„Szanowni Państwo składam podziękowania za zaproszenie i możliwości udziału w Tar-Eco, zorganizowanych przez Agencje Reklamową Wigor. Targi zostały przygotowane z najwyższą starannością , dzięki profesjonalnej kampanii reklamowej, cieszyły się wysoką frekwencją odwiedzalności.
 Na wyróżnienie zasługują organizatorzy za doskonałe przygotowanie i koordynacje Targów. Przez cały czas trwania imprezy służyli pomocą, informacja, dbali o dobrą atmosferę. Każdy odwiedzający odnalazł coś dla siebie A wystawcy z uśmiechem czekają na kolejną edycje.
 Gratulujemy pomysłu i sprawnej organizacji, a także wyrażam nadzieję na dalszą współpracę przy kolejnych tego typu przedsięwzięciach. „
 
Z pozdrowieniami, Maja Żak, Pani z Warzywniaka

 

Targi

Newsletter

Rezerwacja miejsc

Strona główna | Kontakt | Mapa strony

Copyright © 2007 WIGOR-TARGI.COM Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: realizacja: bobrowski.pl