wigor-targi.comwigor-targi.com

Promocja SUREXPO 2008

      Poza współpracą z mediami oraz związkami branżowymi prowadzona jest szeroko zakrojona promocja targów SUREXPO na imprezach zagranicznych. Na tej stronie znajdziecie Państwo relacje z tych eventów. Zapraszamy!!!

         Agencja WIGOR na Targach IMA

      W dniach 15-18 stycznia 2008 roku odbyły się targi IMA w Dusseldorfie. Cztery dni imprezy zaowocowały sporą liczbą zwiedzających- 8,5 tys. osób. Blisko 170 wystawców ulokowano w 2 halach wystawienniczych. Ciekawy akcent imprezy stanowiła wystawa starych automatów Gauselmanna. Jak co roku pod względem rozmiarów stoiska królował Merkur Gaming, Ballly Wulff i Novomatic (do tego zresztą zdążyliśmy się już przyzwyczaić).
      Promocją imprezy na targach zajmowały się Hania i Martyna. Nasze materiały reklamowe znaleźć można było również na stoisku zaprzyjaźnionego Interplay’a. Odwiedziliśmy wszystkich wystawców przedstawiając im nasze targi. Większość firm była zainteresowana odwiedzeniem SUREXPO, część zadeklarowała rozważenie udziału w targach w charakterze wystawców. Szczególnie zainteresowane  wystawieniem się są firmy oferujące automaty do gry oraz automaty sprzedające.          
      Bardzo miła atmosfera imprezy sprzyjała rozmowom o interesach. Nasi zachodni sąsiedzi wykazali duże zainteresowanie polskim rynkiem, mamy więc nadzieję, że z częścią z nich spotkamy się w Warszawie.  
   Hania i Martyna na tle plakatu SUREXPO.       
 

          Promocja SUREXPO na ATEI / ICE 

        Największe wystawy branży rozrywkowej AIEI/ICE/ICEi trwały jak zawsze trzy dni (22-24 stycznia) i pobiły kolejne rekordy pod względem liczby wystawców (sama ATEI zgromadziła 271 firm) oraz zwiedzających (ponad 20 000). W londyńskim centrum Earl’s Court przez trzy dni usłyszeć można było języki ze wszystkich stron świata. Szeroką ofertę produktów prezentowano na dwóch piętrach hali. W tym roku na londyńskich targach promowało się aż 17 firm z Polski, w tym 4 debiutantów (E-Play, I.P. System, Kasan i Ritter). Pod względem liczby wystawców z danego kraju wyprzedzili nas tylko Włosi. Szybki wzrost polskiej branży sugeruje jednak, że w przyszłym roku wystawców z naszego kraju będzie jeszcze więcej.
         Na drugim piętrze hali swoje stoisko miała także nasza Agencja. W Londynie spotkać można było szefów naszej firmy- Panią Marię Wojciechowską oraz Pana Witolda Malinowskiego, a także Anię, Hanię i Martynę z biura targów.  Z przyjemnością odwiedziliśmy naszych wystawców z Polski, którzy prezentowali się na ATEI i ICE. Do udziału w SUREXPO zaprosiliśmy także te z polskich firm, które debiutowały w Londynie.  
          Rozmowy z wystawcami ATEI/ICE upewniły nas, iż wieloletnia promocja SUREXPO przynosi pożądany skutek. Większość odwiedzonych firm znała nazwę naszych targów. Spora część wystawców gościła na SUREXPO w przeszłości lub planuje to uczynić w tym roku. Z niektórymi firmami spotkaliśmy się tydzień wcześniej na Targach IMA, więc nadarzyła się okazja do kontynuacji rozpoczętych w Dusseldorfie rozmów.
         Dotarło do nas wiele pozytywnych opinii o ostatniej edycji SUREXPO. Wystawcy byli również bardzo mile  zaskoczeni wyglądem mapki SUREXPO na ten rok oraz informacją, iż otwieramy drugą halę wystawienniczą.
         O naszej obecności na Targach ATEI wspominają największe portale branżowe Interplay.pl i E-play.pl. Oto co piszą:
INTERPLAY.PL:  „Gamesystem jako jedyny wystawiający się na ICE postawił na nagrodzoną już prezentację z Surexpo. (...) Surexpo zresztą miało w Londynie dobre publicity. Nagrodą z polskiej wystawy chwaliły się w centralnym miejscu swoich stoisk np. Jakar i Vegas.(...) Po kłopotach czeskich, węgierskich i słowackich wystaw, Surexpo notuje konsekwentny i stabilny rozwój.”
E-PLAY.PL:  „Na górnym poziomie hali Earls Court swoje stanowisko umieściła wrocławska Agencja Wigor – organizator Surexpo. Z rozmów z przedstawicielami Wigora wiadomo, że podczas polskiej imprezy zobaczymy nowych wystawców, zainteresowanie wystawianiem się w Polsce rokrocznie jest coraz większe. Pokazuje to dobitnie, że nasza krajowa wystawa stoi już mocno w kalendarzu tego typu imprez."
    Dziękujemy serdecznie za wszystkie rady i uwagi dotyczące naszej warszawskiej imprez. Cieszymy się, iż jesteście Państwo zadowoleni z organizacji i rezultatów SUREXPO. Mamy nadzieję spotkać się z Państwem w październiku. Do zobaczenia!
                              
Delegacja w komplecie. Od lewej: Ania Sawińska, Maria Wojciechowska, Witold Malinowski, Hania Misiak i Martyna Celuch.

 

            "Dzień dobry EAS"

        Targi EAS, które odbyły się w dniach 23-25 stycznia w Nicei, odwiedziło według szacunków organizatora blisko 7000 profesjonalistów. Swoje produkty prezentowało ok. 270 firm związanych z branżą rozrywkową. Szczególnie licznie reprezentowaną grupę stanowili producenci i dystrybutorzy urządzeń wykorzystywanych w wesołych miasteczkach i parkach rozrywki. Nie brakowało także bujaków i dmuchańców.
        W Nicei zaprezentowały się także polskie firmy: Admar (stoiska- 3817, 3819, 1744, 3717), Eurojumper s.c. (3820), Viv Inflatables Ltd. (1934) oraz Jakar, którego produkty promował francuski dystrybutor Banan’s Operation (1909). Admar prezentował park liniowy, nową kolejkę o roboczej nazwie Statek Piracki, mechanicznego byka oraz na stoisku zewnętrznym dmuchańce firmy Cutting Edge Creations, której dystrybutorem jest Admar. Eurojumper pokazał się ze stacjonarnymi i mobilnymi  bungy trampolinami. Firma Viv oferowała szeroką gamę dmuchańców, trampoliny bungy, rowery piwne oraz nowe, lekkie rodeo Arizona. Natomiast na stoisku francuskiego dystrybutora firmy Jakar zobaczyć można było m.in. Koszykówkę, Boxera i Kopacza Matrix.
      Również tu pojawiły się przedstawicielki organizatora SUREXPO- Ania i Agnieszka. Przez dwa dni promowały naszą imprezę wśród wystawców EAS. Wiąże się to bezpośrednio z otwarciem drugiej hali wystawowej w czasie październikowych targów w Warszawie. Hala ta jest dedykowana właśnie branży związanej z  „amusement”.
        Polskie firmy, t.j. Admar, Dawpol, Jakar czy Kidmann, stanowią doskonały przykład tego, iż branża rozrywkowa w Polsce bardzo dobrze się rozwija. To świetny rynek także dla zagranicznych firm. Kierując się tym przekonaniem, Agencja WIGOR zaprasza do udziału w SUREXPO wszystkie firmy produkujące i dystrybuujące urządzenia rozrywkowe oraz przedstawicieli parków rozrywki. Dla tych, którzy prezentować będą duże urządzenie i maszyny przewidziane są specjalne rabaty na powierzchnię wystawienniczą- 40% ceny od stoiska niezabudowanego!!! To prawdziwa okazja!!! Nie wolno jej przegapić!!!
 
           Aga i Ania zajęte promocją SUREXPO???
 
     A tu już całkiem oficjalnie z materiałami        
     reklamowymi naszych Targów.
                     Buon giorno ENADA PRIMAVERA!
        Wszyscy zainteresowani promocją swoich produktów na polskim rynku mieli okazję spotkać się na targach ENADA z przedstawicielami naszej firmy.
        W tym roku we włoskich targach przemysłu rozrywkowego udział wzięło ok. 400 firm z Włoch i reszty świata. Wśród wystawców były także polskie akcenty: Kriss-Sport, Ritter, Gemax oraz gazeta Interplay na własnych stoiskach oraz kilka innych rodzimych firm, które prezentowały się za pośrednictwem włoskich dystrybutorów.
         Poza tradycyjnymi wystawcami w halach Rimini Fiera pojawiły się także spółki reprezentujące hazard internetowy, loterie, zakłady wzajemne oraz bowling. Pierwsze zgrupowano na towarzyszącej targom imprezie pod nazwą Enada.i, a drugie na zorganizowanej po raz pierwszy przez włoską Federację Bowlingu i Facto Edicioni wystawie B.E.R (Bowling Event Rimini).
        Jak co roku, także i tym razem, targi odwiedziła reprezentacja Agencji WIGOR. Z wystawcami oraz gośćmi ENADY spotkały się Agnieszka i Ania. Na targach byli również obecni szefowie naszej firmy, co stanowiło doskonałą okazję do porozmawiania o udziale w SUREXPO z osobami decyzyjnymi.
         Włoskie firmy, które niewątpliwie stanowiły lwią część wystawców, wykazały bardzo duże zainteresowanie polskimi targami. Nasz rodzimy rynek jest dla Włochów bardzo atrakcyjny, o czym świadczy rosnąca liczba ich polskich dystrybutorów. Mamy więc nadzieję, iż w tym roku na SUREXPO znajdzie swoje miejsce liczna reprezentacja firm ze słonecznej Italii. 
          
Urokowi kiddie rides uległy także Aga i Ania.... Ciekawe ile im płaca  za wyjazdy służbowe...

Targi

Newsletter

Rezerwacja miejsc

Strona główna | Kontakt | Mapa strony

Copyright © 2007 WIGOR-TARGI.COM Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: realizacja: bobrowski.pl